Ogłoszenia parafialne: 31.03.2024 - 07.04.2024

·        Radosna wiadomość: śmierć Jezusa nie była na marne, ma moc pokonania śmierci. Chrystus zmartwychwstał, Prawdziwie zmartwychwstał !

·        Jutro Poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte sprawowane są w porządku niedzielnym. Zachęcam do trwania w Oktawie Wielkanocy.

·        Z serca dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum Paschalnego. Dziękuję za wykonanie dekoracji, za oprawę liturgiczną i za wszelkie prace wykonane w świątyni i wokół niej.

·        We wtorek po Mszy świętej zapraszam na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w środę nabożeństwo ku czci św. Józefa.

·        W tym roku opuszcza się liturgiczny obchód pierwszego czwartku, piątku i soboty miesiąca.

·        W czwartek o godzinie 16:00 piknik wyborczy na zbiorniku „Sekcji Wędkarskiej LIN”

·        Odwiedziny chorych w piątek od godziny 9:00. Chorych chcących przyjąć sakramenty proszę zgłaszać po Mszach świętych.

·        W piątek – z racji Oktawy Wielkanocnej – nie obowiązuje zakaz spożywania pokarmów mięsnych.

·        W przyszłą niedzielę (7 kwietnia) Niedzielą Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

·        W dniach od 18 – 25 października parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch. Szczegóły na plakacie i w naszej gazetce.

·        Kancelaria parafialna w Oktawie Wielkiejnocy będzie nieczynna.