Ogłoszenia parafialne: 31-12-2023 - 07-01-2024

·        Dzisiejsza niedziela to Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

·        W dniu jutrzejszym UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI. Msze święte w porządku niedzielnym.

·        Z racji dzisiejszej niedzieli nie będzie Mszy świętej podsumowującej rok 2023 z podaniem statystyk. Dane te w najbliższym czasie pojawią się na parafialnej stronie internetowej.

·        W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

·        W sobotę (6 stycznia) – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. W tym dniu Msze święte o 9:00 i 10:30.

·        W przyszłą niedzielę (7 stycznia) Święto Chrztu Pańskiego.

·        W parafii trwa tegoroczna kolęda. Plan odwiedzin duszpasterskich znajduje się na stronie internetowej parafii. W ciągu najbliższych dwóch tygodni od poniedziałku do piątku Msze  św. w naszym kościele o godzinie 7:00, a kancelaria będzie nieczynna.