Ogłoszenia parafialne: 29-10-2023 - 05-11-2023

·       Świętujemy XXX niedzielę w okresie zwykłym, która kończy  Tydzień Misyjny w kościele katolickim.

·       Dziękuję paniom troszczącym się o czystość naszej świątyni i panom za wszelkie prace wykonane wokół kościoła.

·       Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne.

·       We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP.

·       W środę (1 listopada) - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze święte w porządku niedzielnym.

·       Nabożeństwa za zmarłych na cmentarzach gdzie spoczywają nasi parafianie tj.
w Biskupicach, Mikulczycach i Rokitnicy rozpoczynają się o 1500

·       W czwartek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

·       Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki na modlitwę różańcową za naszych zmarłych.

·       W tym tygodniu różaniec za zmarłych zalecanych – w czwartek, piątek i sobotę. W przyszłym  - wtorek, środa i czwartek o godzinie 16:30.

·       W zakrystii do nabycia znicze Caritas w cenie 4 zł.

·       W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa. W sobotę po mszy o 7:30 i nabożeństwie zapraszam na spotkanie w salce.

·       Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

·       Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.