Ogłoszenia parafialne: 17.03.2024 - 24.03.2024

·Świętujemy Piątą Niedzielę Wielkiego Postu.

·Dziękuję paniom troszczącym się o czystość naszej świątyni i panom za wszelkie prace wykonane wokół kościoła.

·Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne.

·W imieniu księdza biskupa zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Kongresu Eucharystycznego który rozpocznie się 24.03.2024. Biskup Sławomir prosi również o wsparcie finansowe tego dzieła. Na stoliku z gazetami biuletyn kongresowy.

·We wtorek UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA Najświętszej Maryi Panny.

·Wyjątkowo we wtorek zapraszam na nabożeństwo do św. Józefa, natomiast w środę nabożeństwo do MBNP

·W czwartek zapraszam na Mszę szkolną dzieci i młodzież uczącą się.

·Droga Krzyżowa z wypominkami w piątek po mszy świętej.

·Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.

·W przyszłą niedzielę Niedziela Męki Pańskiej. Na pamiątkę wjazdu Jezusa do Jerozolimy poświęcone zostaną przyniesione palmy.

·Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

·W Wielkim Tygodniu kancelaria będzie nieczynna.

·Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.