Ogłoszenia parafialne: 18.02.2024 - 25.02.2024

·        Świętujemy Pierwsza Niedzielę Wielkiego Postu.

·        We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP
natomiast w środę nabożeństwo do św. Józefa.

·        W czwartek Święto Katedry Św. Piotra Apostoła.

·        Droga Krzyżowa z wypominkami w piątek po mszy świętej.

·        Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.

·        Od 19 do 23 lutego w parafii oo. Franciszkanów nauki przedmałżeńskie rozpoczęcie o 2000

·        Gorąco zapraszam na Rekolekcje Wielkopostne, które rozpoczną się w trzecią niedzielę wielkiego postu. Rekolekcje wygłosi ks. Janusz Czenczek.

·        Na stoliku z gazetami kartki na modlitwę za zmarłych zalecanych odmawianej podczas Drogi Krzyżowej.

·        Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej.

W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.