Ogłoszenia parafialne: 19.11.2023 - 26.11.2023

·        Świętujemy XXXIII niedzielę w okresie zwykłym.

·        Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne. Dzisiejsza kolekta specjalna przeznaczona będzie na fundusz inwestycyjno-remontowy parafii.

·        We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP.

·        W środę wyjazd na lotnisko z przystanku na osiedlu o godzinie 3:00

·        Dziękuję naszemu radnemu Panu Alojzowi Cieśli za pomoc w załatwieniu remontu chodnika. No i przepraszamy za utrudnienia.

·        W czwartek Msza św. szkolna. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież uczącą się.

·        Przypominamy i zapraszamy już dzisiaj wszystkich Parafian na uroczystą Sumę Odpustową w niedzielę 3 grudnia wyjątkowo o godzinie 11:00. Podczas Mszy św. poświęcony zostanie nowy sztandar górniczy oraz wprowadzone relikwie św. Jana Pawła II. Mszy świętej przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi biskup gliwicki Sławomir Oder.

·        W przyszłą niedzielę (26 listopada)– UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

·        Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

·        Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.