Ogłoszenia parafialne: 12-11-2023 - 19-11-2023

·       Świętujemy XXXII niedzielę w okresie zwykłym.

·       Dziękuję paniom troszczącym się o czystość naszej świątyni i panom za wszelkie prace wykonane wokół kościoła.

·       Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne. W przyszła niedziele (19 listopada) kolekta specjalna na fundusz inwestycyjno-remontowy parafii.

·       We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP, natomiast w środę po mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.

·       W czwartek Msza św. szkolna. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież uczącą się.

·       W czwartek po Mszy Świętej osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę zapraszam na spotkanie organizacyjne.

·       W przyszłą niedzielę (19 listopada) – Światowy Dzień Ubogich ogłoszony przez papieża Franciszka na zakończenie Roku Miłosierdzia.

·       W kościele zamontowany został wyświetlacz tekstów. Serdeczne Bóg zapłać za ufundowanie i montaż zestawu.

·       Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

·       Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.