Ogłoszenia parafialne: 10-03-2024 - 17-03-2024

·        Świętujemy Czwartą Niedzielę Wielkiego Postu, niedzielę Laetare.

·        W poniedziałek (11 marca) – rocznica konsekracji biskupa Sławomira Odera. Pamiętajmy w modlitwach o Księdzu Biskupie.

·        W imieniu księdza biskupa zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Kongresu Eucharystycznego który rozpocznie się 24.03.2024. Biskup Sławomir prosi również o wsparcie finansowe tego dzieła.

·        We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP, natomiast w środę nabożeństwo do św. Józefa.

·        We wtorek o godzinie 1700 w budynku Rady Dzielnicy spotkanie z Panią Prezydent. Szczegóły na plakatach.

·        W czwartek zapraszam na Mszę szkolną dzieci i młodzież uczącą się.

·        Droga Krzyżowa z wypominkami w piątek po mszy świętej.

·        Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.

·        Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.