Ogłoszenia parafialne: 25-02-2024 - 03-03-2024

• Świętujemy Drugą Niedzielę Wielkiego Postu.
  • Dziękuję paniom troszczącym się o czystość naszej świątyni i panom za wszelkie prace wykonane wokół kościoła.
  • Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne.
  • We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP
    natomiast w środę nabożeństwo do św. Józefa.
  • W czwartek msza szkolna.
  • Droga Krzyżowa z wypominkami w piątek po mszy świętej.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Serdecznie zapraszam na sobotnie poranne nabożeństwo I Soboty ze Mszą świętą i rozważaniem. Zwyczajowo zapraszam też na spotkanie w salce.
  • W piątek od godziny 900 odwiedziny chorych.
  • W następną niedzielę rozpoczynamy rekolekcje. Nauki rekolekcyjne w niedzielę podczas mszy św. oraz we wtorek i środę na mszach św. Rekolekcje wygłosi ks. Janusz Czenczek.
  • Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej.

W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

• Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.