Ogłoszenia parafialne: 10-12-2023 - 17-12-2023

·       Świętujemy II Niedzielę Adwentu.

·       Dziękuję paniom troszczącym się o czystość naszej świątyni i panom za wszelkie prace wykonane wokół kościoła. Szczególnie za przygotowanie kościoła do uroczystości odpustowej.

·       Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości odpustowej.

·       Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na fundusz inwestycyjno-remontowy parafii.

·       Gorąco zapraszam wszystkich parafian na Roraty. Msza św. roratnia w naszej parafii od wtorku do piątku o godzinie 17.00.

·       We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP, natomiast w środę po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.

·       W czwartek Msza św. szkolna. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież uczącą się.

·       W sobotę msza święta w intencji pielgrzymów naszej rzymskiej pielgrzymki.

·       Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

·       W zakrystii do nabycia świece Caritas: Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom oraz opłatki.

·       Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.