Ogłoszenia parafialne: 03-03-2024 - 10-03-2024

• Świętujemy Trzecią Niedzielę Wielkiego Postu. Rozpoczęliśmy w dniu dzisiejszym nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Witamy ks. Janusza z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rokitnicy który będzie pomagał nam w jeszcze lepszym przygotowaniu się do spotkania ze Zmartwychwstałym w Triduum Paschalnym i głębokim przeżywaniu Świąt Wielkiej Nocy. Nauki rekolekcyjne dzisiaj we wtorek i środę na mszy św.
  • Dziękuję paniom troszczącym się o czystość naszej świątyni i panom za wszelkie prace wykonane wokół kościoła.
  • Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne.
  • W poniedziałek Święto Św. Kazimierza, Królewicza.
  • We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP, natomiast w środę nabożeństwo do św. Józefa.
  • W czwartek zapraszam na Mszę szkolną dzieci i młodzież uczącą się.
  • Droga Krzyżowa z wypominkami w piątek po mszy świętej.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.00.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Serdecznie zapraszam na Mszę świętą w intencji kapłanów ale także w intencji powołań do służby w Kościele.
  • Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na Diecezjalne Forum Młodych w sobotę (9 marca) w godz. od 10:00 – 15:00. Spotkanie odbędzie się w Domu Św. Jacka w Gliwicach – Sośnicy.
  • 11.03 przypada pierwsza rocznica sakry biskupiej naszego biskupa Sławomira. W najbliższych dniach pamiętamy w modlitwie za naszego biskupa.
  • Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.
  • Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.