Ogłoszenia parafialne: 24-12-2023 - 31-12-2023

·       Świętujemy IV Niedzielę Adwentu oraz Wigilię Bożego Narodzenia.

·       Dziękuję paniom troszczącym się o czystość naszej świątyni i panom za wszelkie prace wykonane wokół kościoła. Szczególnie za ustrojenie kościoła na nadchodzące święta.

·       Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne.

·       Serdecznie zapraszam w dniu dzisiejszym na uroczystą pasterkę na godzinę 22:00. Zachęcam do Chrześcijańskiego przeżycia wieczoru wigilijnego i Świąt Narodzenia Pańskiego, do pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów wigilijnych: łamania opłatkiem, wspólnej rodzinnej modlitwy, odczytania fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Jezusa, śpiewu kolęd.

·       W dniu jutrzejszym Uroczystość Bożego Narodzenia a pojutrze (26 grudnia) drugi dzień świąt czyli święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. W tych dniach Msze św. w porządku niedzielnym.

·       W środę Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Po Mszy św. obrzęd błogosławieństwa wina.

·       W czwartek – Święto św. Młodzianków, męczenników. Zapraszam na Mszę św. w intencji dzieci o godzinie 9:00.

·       W przyszłą niedzielę (31 grudnia) Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

·       27 grudnia rozpoczynamy tegoroczną kolędę. Plan tegorocznych odwiedzin duszpasterskich znajduje się na stronie internetowej parafii oraz jako załącznik w naszej gazetce parafialnej. W czasie kolęd w tygodniu Msze św. w naszym kościele o godzinie 7:00.

·       Kancelaria parafialna z racji odwiedzin duszpasterskich w tym tygodniu i następnych będzie nieczynna. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

·       Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.