Ogłoszenia parafialne: 26-11-2023 - 03-12-2023

·        Świętujemy UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

·        We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP.

·        W czwartek Msza św. szkolna. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież uczącą się.

·        W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa. W sobotę po mszy nie będzie spotkania.

·        Zapraszamy wszystkich Parafian na uroczystą Sumę Odpustową w niedzielę 3 grudnia wyjątkowo o godzinie 11:00. Podczas Mszy św. poświęcony zostanie nowy sztandar górniczy oraz wprowadzone relikwie św. Jana Pawła II. Mszy świętej przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi biskup gliwicki Sławomir Oder.

·        Tradycyjnie prosimy górników do pocztu sztandarowego.

·        W niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 8:00.

·        Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

·        Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.