Ogłoszenia parafialne: 05-11-2023 - 12-11-2023

·        Świętujemy XXXI niedzielę w okresie zwykłym.

·        We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP, natomiast w środę po mszy św. nabożeństwo do św. Józefa

·        W czwartek – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ.

·        W czwartek również Msza św. szkolna. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież uczącą się.

·        W sobotę (11 listopada) – 105 rocznica odzyskania niepodległości. W kościele katedralnym w Gliwicach Msza św. o godzinie 12:30. W naszej parafii Msza św. w intencji Ojczyzny o godzinie 17:00.

·        Różaniec za zmarłych zalecanych we wtorek, środa i czwartek o godzinie 16:30

·        Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

·        Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.