Ogłoszenia parafialne: 08-10-2023 - 22-10-2023

·        Świętujemy XXVII niedzielę w okresie zwykłym.

·        Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne. W przyszła niedzielę (15 października) kolekta inwestycyjna.

·        We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP, natomiast w środę po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.

·        W czwartek Msza święta szkolna na którą serdecznie zapraszam dzieci i młodzież uczącą się.

·        Październik miesiącem poświęconym Maryi. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii:

·        w niedzielę różaniec o 8:30. W tygodniu poza poniedziałkiem o 16:30. Zachęcam do odmawiania różańca w domach i w ciągu dnia.

·        Udziela się odpustu zupełnego tym, którzy odmawiają różaniec w kościele, w kaplicy, w rodzinie, społeczności zakonnej lub stowarzyszeniu pobożnym.

·        W poniedziałek (16 października) – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, głównej patronki Śląska.

·        W Środa (18 października) – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY.

·        W sobotę (14 października) – Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie codziennej o nauczycielach i wychowawcach.

·        W niedzielę (15 października) zbiórka do puszek.

·        W przyszłą niedzielę (22 października) Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny.

·        Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę proszę o jak najszybszą wpłatę reszty pieniędzy tj. 1000 zł  i 250 euro.

·        Kancelaria parafialna w tym i w przyszłym tygodniu będzie nieczynna. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

·        Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.