Ogłoszenia parafialne: 28-01-2024 - 04-02-2024

·        Świętujemy czwartą niedziele w okresie zwykłym. W tąniedziele obchodzimy również Światowy Dzień Chorych na trąd.

·        We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP, natomiast w środę po mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.

·        W piątek (2 lutego) – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO.

·        W czwartek (1 lutego) przypada pierwszy czwartek, natomiast 3 lutego w sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa.

·        Po nabożeństwie pierwszej soboty (3 lutego) zapraszam na spotkanie w salce.

·        W sobotę (3 lutego) wspomnienie św. Błażeja, orędownika w chorobach gardła. Po Mszy udzielane będzie błogosławieństwo ku czci św. Błażeja.

·       Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej.

W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.