Ogłoszenia parafialne: 01-10-2023 - 08-10-2023

·       Świętujemy XXVI niedzielę w okresie zwykłym.

·       Dziękuję paniom troszczącym się o czystość naszej świątyni i panom za wszelkie prace wykonane wokół kościoła.

·       Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne.

·       We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP, natomiast w środę po Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.

·       W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa.

·       Wyjątkowo po nabożeństwie I soboty nie będzie spotkania w salce

·       W sobotę (7 października) zapraszam na godzinę 10:00 służbę liturgiczną na zbiórkę.

·       W czwartek Msza święta szkolna na którą serdecznie zapraszam dzieci i młodzież uczącą się.

·       W piątek od godziny 9:00 odwiedziny chorych. Chorych chcących przyjąć Sakrament Pokuty bądź sakrament Komunii Świętej proszę zgłaszać do kancelarii.

·       Październik miesiącem poświęconym Maryi. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii:
w niedzielę różaniec o 8:30. W tygodniu poza poniedziałkiem o 16:30. Zachęcam do odmawiania różańca w domach i w ciągu dnia .

·       Udziela się odpustu zupełnego tym, którzy odmawiają różaniec w kościele, w kaplicy, w rodzinie, społeczności zakonnej lub stowarzyszeniu pobożnym.

·       Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę proszę o jak najszybszą wpłatę reszty pieniędzy tj. 1000 zł  i 250 euro.

·       Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej. W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

·       Wszystkim parafianom życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.