Ogłoszenia parafialne: 14-01-2024 - 21-01-2024

·        Świętujemy Druga Niedziele w okresie zwykłym.

·        Zakończyła się tegoroczna kolęda tj, odwiedziny duszpasterskie w Waszych domach. Serdeczne Bóg Zapłać za przyjęcie księdza w miejscu gdzie żyjemy i mieszkamy. Dziękuję za przekazane ofiary.

·        We wtorek zapraszam na nabożeństwo do MBNP, natomiast w środę po mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.

·        W czwartek (18 stycznia) rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

·        W niedzielę (21 stycznia) – Niedziela Słowa Bożego, którą papież Franciszek ogłosił w 2019 roku.

·       W dniach od 18 do 28 stycznia kancelaria parafialna będzie nieczynna.