Parafia Barbara - Zabrze

Ogłoszenia parafialne: 18.04.2021 - 25.04.2021

·       Dzisiaj Niedziela Biblijna, która rozpoczyna XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

·       Dziękuję paniom troszczącym się o czystość naszej świątyni i Panom za wszelkie prace wykonane wokół niej.

·       Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne.

·        Serdecznie zapraszam w każdą środę na nabożeństwo do św. Józefa.

·       W czwartek zapraszam na Mszę Świętą szkolną na godzinę 17:00.

·       W piątek (23 kwietnia) uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, w związku z tym nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.

·       Przyszła Niedziela to niedziela Dobrego Pasterza. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

·       Proszę o przestrzeganie limitu 15 osób, mogących jednocześnie przebywać w naszej świątyni, pozostawanie w maseczkach i korzystanie z płynów do dezynfekcji.

·       Transmisja mszy św. w niedzielę o 10.30 na kanale Parafia św. Barbary w serwisie internetowym YouTube.pl

·       Transmisja mszy czwartkowej w związku z brakiem zainteresowania zostaje zawieszona.

·       Nasza gazetka parafialna dostępna jest w niedzielę i poniedziałek przy sklepie „Delikatesy Leśne”

·       Kancelaria parafialna jest czynna pół godziny po mszy św. od poniedziałku do piątku.

Wszystkim życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.