Parafia Barbara - Zabrze

Ogłoszenia parafialne: 24.01.2021 - 31.01.2021

·       W dniu dzisiejszym świętujemy III niedzielę w okresie zwykłym.

·       Dzisiaj także Niedziela Słowa Bożego.

·       Dziękuję paniom troszczącym się o czystość naszej świątyni i Panom za wszelkie prace wykonane wokół naszej świątyni.

·       Dziękuję za ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne.

·       W poniedziałek (25 stycznia) święto Nawrócenia św. Pawła.

·       We wtorek Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce.

·       Przypominam o Mszy Szkolnej w czwartek o godzinie 17.00 na którą serdecznie zapraszam dzieci, młodzież jak dorosłych.

·       Proszę o przestrzeganie limitu 15 osób, mogących jednocześnie przebywać w naszej świątyni, pozostawanie w maseczkach i korzystanie z płynów do dezynfekcji.

·       Transmisje mszy św. w niedzielę o 10.30, oraz w czwartek o godzinie 17.00 na kanale Parafia św. Barbary w serwisie internetowym YouTube.pl

·       Nasza gazetka parafialna dostępna jest w niedzielę i poniedziałek przy sklepie „Delikatesy Leśne”

·       Kancelaria parafialna jest czynna pół godziny po mszy św. od poniedziałku do piątku.

·       Zapraszamy też do odwiedzania naszej strony internetowej www. parafiabarbara.zabrze.pl.

Wszystkim życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu