Ogłoszenia parafialne: 24.05.2020 - 30.05.2020

·       Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

·       Dziękujęza ofiary składane przez Parafian i za intencje mszalne.

·       Przypominam że miesiąc maj to zwyczajowo nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny tzw. Majowe, na które serdecznie zapraszam w tym tygodniu też nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

·       We wtorek Dzień Matki. Serdecznie zapraszam na mszę świętą.

·       W piątek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

·       W sobotę 30 maja w katedrze w Gliwicach o godz. 9.30 Święcenia prezbiteratu.

·       Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego tzw. Zielone Świątki.

Uroczystość ta kończy Okres Wielkanocny.

·       Przypominamy że w naszym kościele może obecnie przebywać 30 osób.

·       W internecie na kanale „Parafia św. Barbary w Zabrzu”w serwisie YouTube, transmitowane są msze święte niedzielne o 10.30. Niestety transmitowanie zakończymy w tym miesiącu.

·       Kancelaria parafialna nadal jest nieczynna.  Parafia jednak funkcjonuje i można się ze mną kontaktować w razie potrzeby.

·       Ogłoszenia parafialne jak i intencje mszalne można odnaleźć także na parafialnej stronie internetowej.

·       Wszystkim życzę Bożego Błogosławieństwa i zdrowia w nadchodzącym tygodniu.