Ogłoszenia parafialne: 14.04.2024 - 21.04.2024

·        Świętujemy Trzecią Niedzielę Wielkanocną która rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny.

·        Dzisiejsza niedziela to też święto Chrztu Polski.

·        We wtorek zapraszam na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, natomiast w środę po mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.

·        W czwartek zapraszam na mszę szkolną. Po mszy katecheza.

·        W przyszłą niedzielę (21 kwietnia) Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

·        W dniach od 18 – 25 października parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch. Szczegóły na plakacie.  Osoby zainteresowane proszę o zapisywanie się w kancelarii.

·        Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i piątek po Mszy Świętej wieczornej.

W nagłych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.